a

Latest Posts:

Sorry, no posts matched your criteria.

Follow Us:

Back To Top

Webinár: Efektívny online marketing pre gastro prevádzky v roku 2022.

Sú Wolt a Bistro jediná cesta pre gastro?

V prvom, zo série našich webinárov, sa chceme venovať téme, ktorá v tejto dobe trápi mnohé gastro prevádzky (nielen) na Slovensku. Ako robiť marketing v gastre v čase “corony”? Robiť vôbec marketing? Oplatí sa do neho investovať aj keď je naša prevádzka zatvorená?

Uvedomujeme si, že mnohé z prevádzok majú problém s prechodom na online objednávkový systém a preto využívajú primárne spoluprácu s platformami ako sú Wolt či bistro.sk. Aké sú však výhody alebo nevýhody takejto spolupráce a existujú aj iné alternatívy? Na tieto a ďalšie otázky vám odpovedia špecialisti našej agentúry Judita Smajdová – idea maker&project manager a CEO Lukáš Hraňo – špecialista na tvorbu marketingových stratégií.

Počas webinára sa budeme venovať nasledovným témam:

  • Ukážeme si, ako sa robil marketing v gastre kedysi a ako sa robí dnes. A tiež to, že marketing si vyžaduje ucelenú komunikáciu naprieč rôznymi kanálmi a len samotné príspevky na sociálych sieťach nestačia.
  • Rozoberieme si, čo komunikovať a ako. Zistíme, aký je váš ideálny zákazník a akým spôsobom je najlepšie ho osloviť.
  • Preskúmame možnosti rôznych marketingových nástrojov ako sú Facebook, Instagram, Google či Mailchimp a aké sú ich výhody. Ukážeme si, prečo je dôležité mať funkčnú a prehľadnú webovú stránku a ako merať a vyhodnocovať dosiahnuté výsledky.
  • V závere si povieme o tom, že kontinuálna a pravidelná komunikácia je na nezaplatenie, ako si ju naplánovať počas roka a ako oslovovať rôzne skupiny zákazníkov.

Na záver webinára radi zodpovieme vaše otázky cez platformu SLIDO.

Nezabudnite sa prihlásiť ešte dnes – webinár vysielame naživo už 15. decembra 2021 o 14:00 na YouTube. Po prihláseni obratom obdržíte odkaz na live prenos. 

Prihláste sa

Vyplnením formulára sa prihlásite na webinár.

Dátum: 15. december 2021
Čas: 14:00

JUDr. Ing. Lukáš Hraňo

CEO a špecialista na tvorbu marketingových stratégií a plánovanie

Judita Smajdová

Idea maker & project manager